English

Kaan Yıldızgöz

UITP

UITP Eğitim Bölüm Başkanı
İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü' nden 2004 yılında 4 yıllık eğitimini 2.5 yılda tamamlayabilen ilk kişi olarak mezun olan Kaan Yıldızgöz, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi'nde Uluslararası İşletmecilik alanında yaptı.

2004 yılında İstanbul Ulaşım A.Ş.'de Genel Müdür Danışmanı ve sonrasında Kalite ve Kurumsal Gelişim Müdürü olarak görev alan Yıldızgöz, 2007 yılı Mayıs ayından 2008 yılı Temmuz ayına kadar İstanbul Ulaşım A.Ş.'deki görevine ek olarak Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP) Türkiye Müdürlüğü görevini de yürütmüştür. Harvard Üniversitesi'nde Altyapı Yatırımlarının Yönetimi - Kamu & Özel Sektör Ortaklıkları alanında üst düzey yönetici eğitim programını tamamlayan Yıldızgöz, 2008 - 2010 yılları arasında Türk Hava Yolları'nda CRM ve Müşteri Sadakati Müdürü olarak görev yapmıştır.

Kaan Yildizgoz kendi danışmanlık şirketi Urbanfra ile havacılıktan kent içi ulaşıma farklı ulaştırma alanlarnda farklı ülkelerde danışman olarak görev aldı.2012-2014 arasında Dubai'de UITP Orta Doğu ve Kuzey Afrika Ulaşım Mükemmeliyet Merkezi Direktörlüğünü yürüttü. Halihazırda ise Brüksel'deki UITP Genel Merkezinde UITP Eğitim Bölüm Başkanı olarak göre yapmaktadır.Kaan Yıldızgöz 2010-2012 yılları arasında İstanbul Üniversitesi ve Bahcesehir Üniversitelerinde part time ögretim görevlisi olarak dersler verdi.

 

Bu fuar 5174 sayılı kanun gereğince Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) izniyle düzenlenmektedir.